Kolejny sezon szkoleniowy już za nami!

//Kolejny sezon szkoleniowy już za nami!

Kolejny sezon szkoleniowy już za nami!

Sezon Szkoleniowy Charmine Rose Wiosna 2014 upłynął pod znakiem piękna czerpanego z natury.

Przedstawione na szkoleniach zabiegi zostały starannie opracowane w laboratoriach marki Charmine Rose, by sprostać wysokim wymaganiom i wyrafinowanym gustom naszych Klientów.

Nowe zabiegi: Lactobionic Pro-System, Natural Skin Bio-stimulation oraz Multi Fruity Boost of Energy zostały przyjęte z ogromnym entuzjazmem. Słowa  uznania i zadowolenia z tak szybkich i długotrwałych efektów ich stosowania są dla nas ogromną motywacją do dalszych działań.
Rok 2014 jest szczególnym rokiem dla kosmetyków Charmine Rose. Nie tylko z uwagi na 25-lecie istnienia marki, ale przede wszystkim ze względu na to, że ponownie nasze produkty zostały obdarzone szczególnym zaufaniem Klientów. Zabieg Melanostatic w kategorii „Zabieg wybielający” zdobył Srebrny Laur Kosmetologii 2014.
Dziękujemy za wspólne i owocne chwile spędzone na naszych szkoleniach. Jesteśmy przekonani, że praca z kosmetykami marki Charmine Rose będzie przynosić Państwu coraz więcej przyjemności oraz przysporzy jeszcze większą ilość zadowolonych klientów.

Zapraszamy na sezon szkoleniowy Jesień 2014.

2016-11-11T21:27:27+02:00