KONKURS – rozkwitaj na wiosnę

//KONKURS – rozkwitaj na wiosnę

Zadanie konkursowe:

Czy podobnie, jak my cieszysz się słońcem i coraz cieplejszymi dniami? Wiosna dodaje nam energii, uśmiechu, ale i urody! Jeśli i ty chcesz prawdziwie rozkwitnąć na wiosnę, pomóż naturze podkreślić swój cudowny nastrój. Wygraj wiosenny weekend za miastem i zrelaksuj się w pierwszych promieniach słońca!

Wygraj pobyt dla dwojga w METROPOLISPA, obejmujący po dwa zabiegi dla każdej osoby, a także otwarty wstęp do strefy wellness, nocleg oraz wyżywienie. Nagrody pocieszenia: zestaw kosmetyków z linii CELL FUSION C: preparat ochronny CMS LaserSunBlock100 i rewolucyjny filtr w sprayu CMS MediSpa SunSpray – www.bio-estetic.pl i odżywcze serum do rzęs CharmLash www.charmlash.pl.

Co zrobić, żeby wygrać? Pokaż, jak cieszysz się z nadejścia wiosny. Sfotografuj swoją radość i prześlij nam zdjęcie! Na zgłoszenia czekamy do 28 kwietnia!

Fundatorem nagród są:

METROPOLISPA
BIOESTETIC
CharmLash

Regulamin konkursu

Nagrody

  • Nagroda Główna: pobyt dla dwojga w METROPOLISPA, obejmujący po dwa zabiegi dla każdej osoby, otwarty wstęp do strefy wellness, nocleg oraz wyżywienie
  • II Nagroda: zestaw kosmetyków z linii CELL FUSION C: preparat ochronny CMS LaserSunBlock100 i rewolucyjny filtr w sprayu CMS MediSpa SunSpray – www.bio-estetic.pl
  • III Nagroda: odżywcze serum do rzęs CharmLash www.charmlash.pl

Jak wziąć udział w konkursie?

  1. Wykonaj zadanie konkursowe
  2. Uzupełnij swoje dane
  3. Wyślij zgłoszenie i potwierdź swój udział
Weź udział
2016-11-11T21:27:27+02:00 Tags: |