/Szkolenia
Szkolenia 2018-02-07T09:28:28+01:00

Szkolenia Charmine Rose

program szkolenia / terminy

My inspirujemy, Ty robisz wrażenie.

Szkolenia organizowane dla dyplomowanym kosmetyczek / kosmetologów.
Cyklicznie organizujemy szkolenia i seminaria w całej Polsce dla naszej kadry pracowników oraz kosmetyczek współpracujących z firmą. Każdy uczestnik szkolenia wychodzi z niego z nową wiedzą na temat postępów kosmetyki profesjonalnej, rozwoju marki i dużą dawką energii do działania. W trakcie spotkania przekazywana jest wiedza na temat stosowanych w produktach składników, technik zabiegowych, możliwości zastosowania produktów oraz nowości wprowadzanych do oferty.
program szkolenia / terminy

Akademia Charmine Rose – Edukacja

tupai-456x247

Specjalne szkolenia organizujemy również w szkołach kosmetycznych – dzięki temu młode kosmetyczki zostają zaopatrzone w dodatkową, pozaszkolną wiedzę na temat nowości rynkowych. Zapoznane z ofertą naszej marki i technikami zabiegowymi, opuszczając mury szkoły przygotowane są do samodzielnej pracy w różnego typu ośrodkach kosmetycznych – zaczynając od gabinetów kosmetyki zachowawczej, przez ośrodki Spa do gabinetów kosmetologiczno-dermatologicznych.

Informacje o szkoleniach: Dział szkoleń Charmine Rose tel.: +48 22 516-92-14 (w godz. 8-16)

Szkoła Masażu Charmine Rose – Edukacja

tupai-456x247

Szkoła Masażu Charmine Rose® oferuje profesjonalne szkolenia z zakresu autorskich masaży. Naszym celem jest dążenie do uzyskania maksymalnej skuteczności zabiegów poprzez synergistyczne działanie kosmetyków i masaży.

  • SZKOLENIA z autorskich masaży Charmine Rose® organizowane są w małych grupach 6-8 osobowych.
  • Połączenie bogatego doświadczenia fizjoterapeutów z profesjonalizmem naszych szkoleniowców kosmetyki profesjonalnej sprawia, że nasze produkty i masaże opracowywane są na najwyższym światowym poziomie. Jednocześnie wychodzą naprzeciw wszelkim potrzebom klientów salonów kosmetycznych & SPA.
  • Masaż MINTANAO opracowany został wraz ze specjalistami z kliniki MEDIKAR, ściśle współpracującymi z Centrum Kompleksowej Rehabilitacji w Konstancinie (CKR Konstancin) – jednej z najlepszych placówek tego typu na świecie.
  • Dodatkową atrakcją dla uczestników jest zwiedzanie części produkcyjnej zakładu (jeżeli szkolenia odbywają się na terenie siedziby firmy).
  • Uczestnicy każdego z kursów otrzymują imienny DYPLOM UKOŃCZENIA KURSU oraz upominek niespodziankę.

MINTANAO

Obejmuje twarz, szyję i dekolt. Łączy w sobie techniki tajskiego masażu aroma, chińskiej refleksologii, stymulacji nerwu trójdzielnego, drenażu limfatycznego oraz masażu klasycznego.
Czas trwania kursu – 2 dni

Program szkolenia / zapytaj o terminy

BioLift Massage

Obejmuje twarz, szyję i dekolt. BioLift łączy techniki oryginalnego, tradycyjnego masażu japońskiego, elementy refleksologii, drenażu limfatycznego i masażu współczesnego.
Czas trwania kursu – 1 dzień

Program szkolenia / zapytaj o terminy